.

.

Мека Neoprene Покрие Камера Случај Торба За Canon EOS 1300D 1200D 650D 600D 100D 750D 760D 800D 700D 500D 1100D 550D 450D 350D 300D

Мека Neoprene Покрие Камера Случај Торба За Canon EOS 1300D 1200D 650D 600D 100D 750D 760D 800D 700D 500D 1100D

DEN 352.00
DEN 378.72
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Испорака :
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства.
Таа е наменета за покривање на камерата и на камерата додека се врши на камерата сопствената рака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ви благодариме за разбирањето! Мека Neoprene Покрие Камера Случај Торба За Canon EOS 1300 D 1200 D 650 D 600 D 100 D 750 D 760 D 800 D 700 D 500 D 1100 D 550 D 450 D 350 D 300 D. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Компатибилен Со :
ЗА Canon 550 D 500 D 450 D 350 D 300 D 100 D 1000 D 1100 D 1200 D 1300 D 600 D 650 D 700 D 760 D750 800 D 18-55 / 18-135 / 18-200 / 17-85 / 15-85 / 55-250mm
Забелешка : ве Молиме измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да го понуди!
Пакетот содржи
1 buc x Neoprene Заштитник Камера Маска

Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Опис
Оваа заштитна торбичка ќе одржи dslr фото со средна должина зум во прилог.) во полето за коментари во текот на исходот. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.

Основни својства

боја:
Големина M Камера Случај, Камера торба и Рака
Тип:
Мека Торба
Број На Модел На:
камерата случај торба
Пакет:
Yes
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
HuWANG
Додатоци Тип:
Рамо Кеси
Одговара На Објектив:
18-135mm/18-200mm /55-250mm/17-85mm/15-85mm/28-135mm
Големина:
M

Тие исто така купуваат со овој производ.