.

.

MWC Multiwii Bluetooth параметар грешки модул / адаптер за MWC/Пиратски Лет ВО странска валута

MWC Multiwii Bluetooth параметар грешки модул / адаптер за MWC/Пиратски Лет ВО странска валута

DEN 439.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис Тоа е само за Bluetooth модул,не вклучувајќи го MWC ВО странска валута. Димензија : 15mm x 37.5 mm Висина : 5mm Дупка со дијаметар : 3мм Карактеристики : За Multiwii ВО Конфигурацијата се користи со Android Multi Wii Конфигурација UART TTL штекер Multi Wii Конфигурација функција: Читаат и Пишуваат ПИД Поставување switch за AUX1 и AUX2 Следи приемник на сигналот и ФК повратен сигнал Надгледување на Сите сензори и GPS сигнал Cablibration Magnetometer и Акцелеметарски Зачувување и читање профил Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Ако ви треба Лет Контролер,можете да проверите : http : //www.ebay.com/itm/181899856877 http : //www.ebay.com/itm/CRIUS-All-IN-ONE-PRO-Flight-Controller-V2-0-Lastest-Ver-Pirate-MWC-Ardu Plane NG-/181894546003 политика за Испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Основни својства

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
RCMOY
MPN:
не се применува
UPC:
Не се применува,не се применуваат

Тие исто така купуваат со овој производ.