.

.

Жените Широки Ремени Боја Една Торба Цвет Сите натпревар Боја Ремени За Кеси Додатоци Чанта Ремени Замена

Жените Широки Ремени Боја Една Торба Цвет Сите натпревар Боја Ремени За Кеси Додатоци Чанта Ремени Замена

DEN 702.00
DEN 1151.52
-39 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[24137]
[xlmodel]-[custom]-[24137]
[xlmodel]-[custom]-[24137]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Карактеристики : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет на Стп Кожа Димензии : 90*4 CM Најдобар подарок за вашето или вашиот пријател. Answer : ___________________________ Note : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен , Поради различни серии, торба е лагер може да биде различен. Моден дизајнер и добра цена, ве молиме остатокот увери купување. ( Сите слики се вистински фотографии. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постои. Ви благодариме за разбирањето. )
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[16167]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
[xlmodel]-[производи]-[16168]
[xlmodel]-[производи]-[16168]
[xlmodel]-[производи]-[16168]
[xlmodel]-[производи]-[16168]
[xlmodel]-[производи]-[16168]
[xlmodel]-[производи]-[16168]
[xlmodel]-[производи]-[16168]
[xlmodel]-[производи]-[8888]

Основни својства

Бренд Име:
CHALLEN
Материјал:
кожа
Тип:
торба за пропелер
Број На Модел На:
Чанта Додаток
Тежина:
0.25kg

Тие исто така купуваат со овој производ.