.

.

12pcs/многу Висок Квалитет Мат Кармин Шминка Природни Навлажнувачки Nutritive Фаза Усна Крем Нијанса Голи Розова Тетка Бесплатен Превозот

12pcs/многу Висок Квалитет Мат Кармин Шминка Природни Навлажнувачки Nutritive Фаза Усна Крем Нијанса Голи Розова

DEN 932.00
DEN 1194.24
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Кои бои имаат акции :
#901 B #903 C #904 B #905 D #906 D #907 C #909 D #910 D #911 D #912 C #915 B #917 B #918 D #965 #966 #967 #968 #969 #970
Во прилог на овие бои, други бои не е во парк.Откако ќе го поставите цел,ве молиме да ни остават порака да ни кажете која од 12 бои што сакате.Или ние ќе ги испрати нашите hotting бои за вас.Ви благодариме на соработката.Среќен Шопинг.
ЗА FHIPMENT
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Сликите прикажани се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
1)Превозот време за Русија ќе биде за 20-40days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
2)Превозот време за Бразил ќе биде 30-90days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас во 24 часа. Нашата цел е 100% задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Козметика и други производи има течен крем или други хемиски супстанции може само да испораката од страна на одредени превозникот и може да се разликува со она што го одбереш.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации и да се отвори спорот.Ние сигурно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
2.Ако имате било какви проблеми контактирајте со нас, прво, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Па, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете задоволство резултат!
3. Ние инсистираат на тоа дека клиентот е бог. Затоа ве молам не грижете се за пари и вашиот парцела, ние сме сигурни продавачот.
4. Сите ПЕТ-ЅВЕЗДА е нашата чест, ве молиме да ви помогне да бидете заедно.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам.

Основни својства

Тип:
Кармин
Состојка:
safe
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
НЕТО-WT.:
3.5 g
Корист:
Други
Големина:
Full Size
Количина:
12
Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
MYG
Број На Модел На:
Кармин

Тие исто така купуваат со овој производ.