.

.

40pcs 3/4 да 20mm Машки Конец Конектор Вентил Бодликава Вметнете Заеднички Миро Прскање со вода за Наводнување Систем Вода Стоп Вентил

40pcs 3/4 да 20mm Машки Конец Конектор Вентил Бодликава Вметнете Заеднички Миро Прскање со вода за Наводнување

DEN 2376.00
DEN 3210.72
-26 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

40pcs 3/4" да 20mm Машки Конец Конектор Вентил Бодликава Вметнете Заеднички Миро Прскање со вода за Наводнување Систем Вода Стоп Вентил
-
Општ Опис :
Ве Молиме имајте на ум : Тоа не значи бодликава конектори дијаметар е точно 20mm. Тоа е за outter дијаметар 20mm PE цевка . Име на производ : 3/4 инчи машки Навој Вентил Заеднички Големина : За 3.4" Нишка за 20mm PE Цевка Примена : за Наводнување на градината, тревник, покрена кревет,зеленчук парцели,колонист,цвет садови,хортикултурно. Магла спреј, капе систем, суб-наводнување и сл. Функција : Многу стабилен материјал, анти-стареењето на кожата предизвикани од киселини, алкални, сол, влага, почва, сонце. Може да се burried во почвата, или може да биде само поставени во на отворено. Нема штетни елементи, еко-пријателски
Производ Детали :
-
-
-
-
-
Можете исто како подолу на предмети, исто така :
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа. За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение. Тие ќе пристигне на вашата врата на крај, како е именуван од стариот пријател.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Quanities во фотографии и слики не треба да се разбира како она што ќе добиете. За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце. Сепак, човечки прават грешки. Ако за жал нешто тргне наопаку, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе работат заедно со вас. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација. Тоа им помага ништо друго туку само да му наштети на вид срца кои не заслужуваат втора шанса од вас. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот

Основни својства

Дијаметар:
3l4 инчен 20
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
Зелена Палец
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Број На Модел На:
V-1V6FC20
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.