.

.

Трговскиот центар вистински музички инструмент звуци JBSL-700 бб рок на отплата trombone trombone доживотна гаранција

Трговскиот центар вистински музички инструмент звуци JBSL-700 бб рок на отплата trombone trombone доживотна гаранција

DEN 7680.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Посебен музички материјал бакар
ББ рок на отплата на ѕвонење мелодија
203mm калибар
12.7 mm внатрешна цевка
Боја бојата златно жолта (изборен бела, сребро позлатен, никел-обложено бела, цена да се преговара)
Конфигурација Со посебен куфер
Тежина околу 3 кг
Бруто тежина од околу 8 kg
Пакување 85 MM * 30ММ * 40 MM

Основни својства

боја:
Злато, Сребро.
Тон:
Bb
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
Златен Лак
Pisiton Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
JBST 700
Бренд Име:
Edelweiss

Тие исто така купуваат со овој производ.