.

.

Хидраулични ram меморија нафта печат wiper печат полиуретан СТП о-прстен о прстен 14mm x 22mm x 4.5 мм x 6mm

Хидраулични ram меморија нафта печат wiper печат полиуретан СТП о-прстен о прстен 14mm x 22mm x 4.5 мм x 6mm

DEN 587.00
DEN 667.20
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


метар
Хидраулични ram меморија печат wiper печат прстен
14mm x 22mm x 4.5 мм x 6mm
Опис На Производот :
Материјал : Полиуретан
Цврстина : брегот На 93+-2
Големина на : ( ID)14mm x (OD)22mm x (C)4.5 мм x (Дебелина)6mm
Боја : Сина
Работна температура : -20~100°C
Испорака
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Други
Употреба:
Хидраулични ram меморија нафта печат

Тие исто така купуваат со овој производ.