.

.

Мотоцикл Двојна Броило Брзинометар Мерач LED Светлото Сигнал Светлина/ мотоцикл метар топла продажба

Мотоцикл Двојна Броило Брзинометар Мерач LED Светлото Сигнал Светлина/ мотоцикл метар топла продажба

DEN 699.00
DEN 984.00
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Облик : Круг Тело Боја : Сребро Поради различни следи постоење хроматските аберации, ве молиме во вид бои преовладуваат 7 Жици должина : 28.5 cm / 11.22" Внатрешна Ноќ Светлина. Внатрешни Мали Броило. Општите Механички Брзина Линија Интерфејс. Индикатор Светлото на правото на Броило : првата е Неутрален; втората е Светла инструкции; последниот е Лево Десно Свртување инструкции. 7 Жици : позитивните electrode на Неутрален : Зелена линија позитивните electrode на Светлата : Сина линија позитивните electrode на Лево свртување : Жолта линија позитивните electrode на Правото вртење : Кафеава боја линија Една од Црна линија е Негативен electrode на три Индикатори. Светлото и совети : Позитивни electrode : Црвена линија Негативни electrode : Уште една Црна линија Пакетот Вклучува : 1 x Мотоцикл Двојна Броило Повратни информации & Случај
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина.
Ако не сте задоволни со било аспекти на нашите производи или услуги, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и решавање на било какви проблеми за вас.
Превозот Услови
На shippment ќе се организира во рок од 48 часа,само 10% од нашите производи се подготвени во 3-6 работни дена.
Бесплатен Превозот за e-пакет или Кина Пост Воздух Mail
Екстра пари, потребно е да се плати за изразат испорака.Пред да плаќаат за цел,pls контактирајте ја нашата интернет услуги на клиентите претставник.
Ве молиме да ни остават заврши испорака адреса,особено руски купувачот,ве молиме потврдете да го оставите вашето име и презиме.
Враќање & Наплата
Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот.
Враќање или размена поради лични причини : превозот надомест е платена од страна на купувачот, pls испрати назад на пратката во рок од 7 дена и одржување на објектот неискористени.

Основни својства

Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
IZTOSS
Име На Модел:
B711
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
Броило
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg

Тие исто така купуваат со овој производ.