.

.

PIGONG 8858 НИ ЕУ Преносни BGA Rework Лемење Станица на Топол Воздух Компресор Топлина Пиштол PIGONG8858+Греалка

PIGONG 8858 НИ ЕУ Преносни BGA Rework Лемење Станица на Топол Воздух Компресор Топлина Пиштол PIGONG8858+Греалка

DEN 1680.00
DEN 2399.52
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Модел : 8858 Напон : само 110 V/220 V Опис : 1. Удобно преносни рачен и Дигитален LED дисплеј. 2. Microcomputer контрола , затоплување-up брзо. 3. Прилагодување на проток на воздух и температура за контрола на тастатура. 4. Се однесуваат на инструкции се вклучени со три видови на млазници ( големи , средни и мали ) замена на дел. 5. Ќе ја замени дел ако отпорот вредност е точно. 6. Висок квалитет на отпор добро за долг животен век 7. Safe лемење QFP , PLCC , BGA и други температура-чувствителни компоненти. 8. Интелигентни откривање и кул струење карактеристики. 9. Зелени линии и висок квалитет со силиконска тело топлина добро за продолжи животот и да се заштеди енергија. Преносни Дигитални LED Bga Rework Станица Со Brushless Фан , 100 W - 320 W Технички Податоци, Високо Квалитетни, Доверливи Пакет Содржина: Како слика

Основни својства

боја:
110V НАС, 220V ЕУ
Број На Модел На:
8858

Тие исто така купуваат со овој производ.