.

.

1Strand 6x1mm Рамен Круг рачно изработени Полимер Глина Накит Одлуки Наоди diy Мушка Spacer, Дупка: 2mm; 380~400pcs/влакно, 17.7

1Strand 6x1mm Рамен Круг рачно изработени Полимер Глина Накит Одлуки Наоди diy Мушка Spacer, Дупка: 2mm; 380~400pcs/влакно,

DEN 178.00
DEN 254.40
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Станот Круг Рачно Изработени Полимер Глина Мушка Изолација, Light Sea Green
Големина : за 6mm во дијаметар, 1mm дебели, дупка : 2mm; околу 380~400pcs/влакно, 17.7".
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Основни својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
X-ГЛИНА-R067-6.0 mm-07
Материјал:
Глина
Објектот Тежина:
17 g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Употреба:
Монистра
единица:
1strand
Материјал:
полимер глина

Тие исто така купуваат со овој производ.