.

.

Аниме Црна Батлер Ciel Phantomhive Cosplay Костим Kuroshitsuji Целосно Одговараат на Грб+кошула+вест+bowknot+панталони

Аниме Црна Батлер Ciel Phantomhive Cosplay Костим Kuroshitsuji Целосно Одговараат на Грб+кошула+вест+bowknot+панталони

DEN 3379.00
DEN 3839.52
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Аниме Црна Батлер Ciel Phantomhive Cosplay Костим Kuroshitsuji Целосно Одговараат на Грб+кошула+вест+bowknot+панталони
Парцела inclded : Грб+кошула+вест+bowknot+панталони
жените/човек големина биста половината колковите висина

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Црна Батлер
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Компоненти:
Вест,Панталони,Врвот
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Phantomhive Костим
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Chiao-Tzu
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
маица+bowknot

Тие исто така купуваат со овој производ.