.

.

10pcs Swan Нерѓосувачки Челик Овошје Храна Вилушка Лажица Нож База на Носителот на Креативен Подарок Садови Нож База на Носителот Свадба Декорација

10pcs Swan Нерѓосувачки Челик Овошје Храна Вилушка Лажица Нож База на Носителот на Креативен Подарок Садови Нож

DEN 3187.00
DEN 3984.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Уникатен swan фигура дизајн, елегантен и стилски, па дури и за домашна декорација.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Превозот
1.
Стилски садови воздигнува секојдневни оброци во фино јадење искуство.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Превозот
1. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.5 cm
Имајте на ум : Нема нож и вилушка
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Swan Нерѓосувачки Челик Овошје Храна Вилушка Лажица Нож База На Носителот На Креативен Подарок Садови Нож База На Носителот Свадба Декорација
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Умно дизајниран, што се користи за да се одржи прибор за јадење, многу практични.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Дизајнот е жив, high-end и великодушно домот и Бела светла како огледало.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Големина : 15*7.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.

Основни својства

Материјал:
Метал
Бренд Име:
Мене Пред Вас

Тие исто така купуваат со овој производ.