.

.

(12.12)ЗНАЧИ И RT-125B meanwell RT-125 132W Тројно Излез Префрлување Напојување

(12.12)ЗНАЧИ И RT-125B meanwell RT-125 132W Тројно Излез Префрлување Напојување

DEN 1295.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd. е еден од водечките префрлување напојување провајдери во светот. ЗНАЧИ ДОБРО посветени на развивање на енергија-заштеда на концептот производи за многу години. Од 2006 година, започнавме да потфат напор за да го ДОВЕДЕ / надворешна напојување развој. Досега, полн спектар на LED моќ семејство со повеќе од 1000 модели (100 серија) од 8 W да 600 W беше лансиран на пазарот со висок успех. Повеќето од нив се исто така во согласност со одредени норми на UL8750, EN61347-2-13, IEC61347-2-13(CB), EN61000-3-2 Класата В (хармонично тековен) и IP20~67. Ако сте во потрага за LED напојување со висока сигурност, добар квалитет, прифатлива цена и целосно серија производи кои можат да ги задоволуваат разни барања, ЗНАЧИ ДОБРО, вкупно решение на услуги, е дефинитивно вашиот прв избор!
Жешка! ЗНАЧИ И оригинални RT-125 B meanwell RT-125 132 W Тројно Излез Префрлување Напојување

Основни својства

Излез Тип На:
Тројно
Број На Модел На:
RT-125B
Фрекфенција:
47 ~ 63Hz
is_customized:
Yes
Излезна Моќност:
132W

Тие исто така купуваат со овој производ.