.

.

14.1 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16:10) Лаптоп со LCD Монитори

14.1 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16:10) Лаптоп со LCD Монитори

DEN 979.00
DEN 1151.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Несакани производ се враќа ќе биде предмет на 15% restocking такса и стока мора да биде во неискористени состојба само. Купувачот треба брод на друга адреса (не alibaba потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот. Се вклопува големини на екран на 14.
Време на испорака Подолу е приближното време на испорака за различни земји (само проценува, не гарантира) : 10-20 работни дена за да купувачот во САД. Не е исклучок. Ќе видите информации за вашите екранот, додека луѓето од двете страни само што ќе ја видите затемнет екран. Лесен, тенок, frameless дизајн.1" дијагонално мерено (Ширина 304mm,Висина, 190mm) Екран на податоци е видлив само за лицата кои се директно во предниот дел на мониторот. Одлично за голем сообраќај области и отворена канцеларија на животната средина. Ние размена/замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор. Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Кожата лесно со мека крпа и вода. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден. Ние ќе процесот на RMA во рок од 3-7 дена кога ќе примите објект назад. Со цел да се вклопи widescreen десктоп LCD монитори со дијагонално мерено 14.00 ЧАСОТ (GMT+8) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.
Превозот Адреса Ние САМО ќе брод објектот на вашиот alibaba Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас. Не е исклучок. Држи вашиот електронски информации од доверлив карактер, што го прави одличен за употреба во голем сообраќај области. Помага да се заштити вашата кревка LCD екранот од оштетување.
Замена/Размена Ние прифаќаме размена/замена на ставка во рамките на 7-14 дена кога клиентите добиваат стока.1 инчен (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16 : 10) Лаптоп со LCD Монитори
Хоризонтална : 304mm ,Verical : 190mm, Размер 16 : 10 Чува вашите лични или доверливи информации се безбедни од љубопитните очи. Реверзибилна, мат страна го намалува сјајот и рефлексии. 30-90 работни дена да го друга земја. 3 M приватност технологија се затемнува на екранот податоци кога се гледа од страна. Вклучува вашиот избор на два лесен-за-користење прилог методи. Вистински филтер димензии се 304mm широк x 190mm висока .
Превозот Време Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2.
За Повратни информации Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Изберете мат страна на анти-отсјај или сјајни страна за зголемена јасност. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас, Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.

Основни својства

Употреба:
КОМПЈУТЕР / Лаптоп
Бренд Име:
SZCONNET·М
Број На Модел На:
PF14.1W
Големина На Екранот:
14
Има Приватност:
Yes
Приказ На Односот На:
16
Пакет:
No
агол на гледање:
60 степен
Дебелина:
0.6 mm
боја:
Blackout
Анти-отсјај:
Yes
transmittance:
65%
Анти-Нула:
4H
Пакет:
OPP вреќа
Димензии:
304mm (W) x 190 mm (H)

Тие исто така купуваат со овој производ.