.

.

MT2204 2300KV Мотор за Мини Multirotor Quadcopter F16087 / F16088

MT2204 2300KV Мотор за Мини Multirotor Quadcopter F16087 / F16088

DEN 220.00
DEN 239.52
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Важно Informaiton за Секоја Вредност Клиенти :
За Продажба на Шпицот на Сезоната, некои Логистичка може да го одложи за неколку дена. особено e-пакет да Russion, Повеќето Западно-Европските Земји, и сите превозот во Бразил . ако не добијат парцели на време , pls ни помогне да чекаат некои повеќе денови. Pls контактирајте со нас слободно ако имате било какви прашања, наместо да се направи барање или остави негативни повратни информации без контакт. Aliexpress Одобрени ПраткатаКина Пост Обичен Мал Пакет Плус во Продажба на Шпицот на Сезоната, Ние гарантираме за 45 дена за испорака на главната земји ;55 дена да Русија; 90 дена да Бразил !
MT2204 2300 KV Мотор за Мини Multirotor Quadcopter
Пакет 1 : Сребро Орев CCW
Пакет 2 : Црн Орев Г.С.
Боја : Сребрена (CCW)
Црна (Г.С.)
Количина : 1 Buc

Основни својства

Пакет:
Пакет 1, Пакет 2
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
jmt

Тие исто така купуваат со овој производ.