.

.

YaLiShi 2017 Есен Жените Се Облекуваат За Печатење V Деколте, 3/4 Ракав Завој Плажа Облечи Гроздобер Секси Сплит Midi Фустани Vestidos Де Феста

YaLiShi 2017 Есен Жените Се Облекуваат За Печатење V Деколте, 3/4 Ракав Завој Плажа Облечи Гроздобер Секси Сплит

DEN 1226.00
DEN 1680.00
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина Информации>>>
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Ракав Должина Половината
Хип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80 31.5 40 15.7 104 40.9 66 26.0 84 33.1 М 84 33.1 41 16.1 105 41.3 70 27.6 88 34.6 L 88 34.6 42 16.5 106 41.7 74 29.1 92 36.2 XL 92 36.2 43 16.9 107 42.1 78 30.7 96 37.8 ence поради прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување " 1 инч=2.54 см
Како Да Се Измери>>>
За Големината :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт mewe ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
Боја Разлика :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
Модел Display (Дисплеј)>>>
Референци Вовед>>>
Плаќање :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Испорака :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Повратни информации>>>
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
Услуга :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
За Нас>>>

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Секси & Клуб
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Есен
Декорација:
Sashes
Број На Модел На:
88591A
Пол:
Жените

Тие исто така купуваат со овој производ.