.

.

Custom Name Ѓердан со Мачка Форма Симпатична Маче Nameplate Ѓердан Фонт за да Изберете Персоналните Накит Божиќ Подарок

Custom Name Ѓердан со Мачка Форма Симпатична Маче Nameplate Ѓердан Фонт за да Изберете Персоналните Накит Божиќ

DEN 1343.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Custom Name Ѓердан со Мачка Форма Симпатична Маче Nameplate Ѓердан Фонт за да Изберете Персоналните Накит Божиќ Подарок
За нашата продавница
* Ние и ветуваме на сите накит се направени во 925 солидна сребро.
*100% рачно изработени
*Да прифатиме вашиот дизајн да се прилагодите
* Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена.
1. Големина : 3cm
2. Материјал : солидна сребро 925
3. Синџир тип : солидна сребро синџир rollo
4. Синџир должина : 14" 16" 18" 20" 22" 24" (може да биде било која должина според вашето барање)
5. Завиткани во подарок кутија (исто како на сликата покажува)
Ве молиме оставете ги
1.име
2.синџир должина (ако не ја напушти, ќе испрати 16")
1.Производство на време е за 3-4 работни денови.
2.Следење на број ќе се достави откако објект се испраќаат.
Ние само брод вашата остави адреса,ве Молиме бидете сигурни дека ќе ја напушти адреса е точна.
3.Како прилагодено објектот не може да се препродава, Неисправни објект може да се врати за размена на само.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети, пакување, прирачници, додатоци.
Клиентот е одговорен за превозот цена.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа.

Основни својства

Метална боја:
Фонт 1, Фонт 2, Фонт 3, Фонт 4, Фонт 5, Фонт 6, Фонт 7, Фонт 8, Фонт 9, Со Фонт 10, Фонт 11, Фонт 12, Фонт 13, Фонт 14, Фонт 15, Фонт 16, Фонт, 17, 18 Фонтот
Главниот Камен Боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
име ѓердан
Бренд Име:
Плејади
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
3-4cm
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Писмо
боја:
Сребро, Злато
Материјал:
Солидна сребро 925
Накит Тип:
моден ѓердан
дизајн:
Персоналните, прилагодите
Занает:
Engrave
одговараат за:
Поседувате носи и подарок
Должина:
16
Метали Тип:
Злато Позлатен

Тие исто така купуваат со овој производ.