.

.

Нови рог electrolytic кондензатори 50 v15000uf uf50v x50 30 15000

Нови рог electrolytic кондензатори 50 v15000uf uf50v x50 30 15000

DEN 1164.48

Од стоката
Достапно е за нарачката

- Една година гаранција . - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни.
повратни информации
1.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. - Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рок од 7 дена од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите на оригиналната и неоштетени предмети под ре - saleable состојба). - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. - Оној што се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн.

Основни својства

Број На Модел На:
Стандард
Номинална Напон:
Стандард
Тип:
Керамички Capacitor
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
Стандард
Пакет Тип:
Стандард
capacitance:
Стандард

Тие исто така купуваат со овој производ.