.

.

Сива 3.0 mm Правоаголник Авто Исцелување 5 Слоеви ПВЦ Сечење Мат A3 45x30 cm 18x12 инчен машина за шиење DIY

Сива 3.0 mm Правоаголник Авто Исцелување 5 Слоеви ПВЦ Сечење Мат A3 45x30 cm 18x12 инчен машина за шиење DIY

DEN 765.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Каде би можел да го ставам сечење мат ?
Некаде нема да биде exposured на сонце, да се чува далеку од екстремни средина како извор на топлина
4.27 килограми (1.61 килограми (0.62 килограми 200 компјутери 450 x 300 (18"x 12") 2,5 mm 0.0 MM) 3 Слоеви ПВЦ Сечење Мат 2 x ПВЦ Површина (0.
Yuen Млади Пластични Co., Ltd (UESTA) Адреса : 75 Fuzhong Ln,Fuxing Vil, Yongjing Township, Changhua ,Тајван 51242 Веб-страница : www.81 килограми) 200 компјутери 450 x 300 (18"x 12") 3.
Еко Пријателски Сечење Мат Големина на (mm) Дебелина Тежина MOQ 900 x 600 (36"x 24") 2,5 mm 1.31 килограми 400 компјутери 300 x 220 (12"x 9") 2,5 mm 0.Зошто новиот сечење мат мирис силно ?
Нормално сечење мат е направен од ПВЦ кои мирис силно, ви препорачуваме Еко Пријателски Сечење Мат за кои може да се однесуваат
3.20 килограми) 800 компјутери Со димензија над спомене се заеднички спецификација на располагање, ODM/OEM е достапна врз основа на вашето барање За печатење мрежа може да се печатат на едната или двете страни во царскиот и метрички систем мрежа
Боја Опции
Објектот Color Options Еко Пријателски Сечење Мат Светло Зелена, Темно Зелена, Црна, Бела, Розова, Сина и Жолта ПВЦ Сечење Мат Црна, Зелена, Сина, Розова и Сива
Слоеви Struction
Еко Пријателски Сечење Мат 2 x TPE Површина (0.24 килограми 100 компјутери 600 x 450 (24"x 18") 2,5 mm 0.Како би можел да го добие примероците за да ги видиш ?
Примероци во парк се бесплатни, само товар на вашата сметка
UESTA имаат повеќе од 13 години искуство во сечење мат бизнис.18 килограми) 800 компјутери
3 Слоеви ПВЦ Сечење Мат Големина на (mm) Дебелина Тежина MOQ 900 x 600 (36"x 24") 3.43 килограми (1.30 килограми (0.28 килограми (0.38 килограми) 400 компјутери 300 x 220 (12"x 9") 3.Што значи "Авто Исцелување" calim ?
Материјалот сопственост направи површината reseal додека сечење, па производ долготрајни
2.com Alibaba сајт : Att : Phil Лу Тел : + 886 4 822 2662 Факс : +886 4 822 2681 Skype : mick20049
1.
Авто Исцелување Сечење Мат се користи како општа работа и заштита на вашиот табела форма да се оштетат
♦Авто исцелување слоеви constructure овозможи екстра трајни
♦Разлика дебелина, димензија и боја опции на располагање за разлика барања
♦Погоден за шиење, quilting, везови, картичка занает и DIY цел
♦Мрежа мерење направи тоа лесно може да се прочитаат и да ги намали токму
Се чувствуваат слободни да не контактирате ако треба други додатоци како акрилик владетел и ротари машина
За буџет и квалитет, постојат различни спецификации на располагање.51 килограми) 100 компјутери 600 x 450 (24"x 18") 3.22 килограми (0.76 килограми) 200 компјутери 450 x 300 (18"x 12") 3.62 килограми) 100 компјутери 600 x 450 (24"x 18") 3.8 mm) разликата помеѓу 3 слоеви и 5 слоеви ПВЦ сечење мат е дали има хард кор за да се избегне продорен.13 килограми (0.
Се проценува со 25-35 дена за испорака по дизајн потврди и фондот за примена
5.5 mm) 1 x PP Хард Кор (1.Кога е во водство време ?
Се проценува 3-10 дена за испорака на примерокот и на мало со цел по исплата потврди со 3 дел институција.1 mm) 2 x Мека PVC (0. им помогне на многу клиенти изграден нивната целна индустрии.

Основни својства

боја:
Сива
Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Пластични
Употреба:
Шиење
боја:
сива

Тие исто така купуваат со овој производ.