.

.

2205 Целосна алуминиум Preamplifier куќиште /DAC случај Моќ mplifier шасија AMP КУТИЈА

2205 Целосна алуминиум Preamplifier куќиште /DAC случај Моќ mplifier шасија AMP КУТИЈА

DEN 2015.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина на :
Надворешни димензии :
Width=220mm
Висина=52mm
Длабочина=191mm
Внатрешни димензии :
Width=200 mm
Висина=48 mm
Длабочина=182 mm
Материјал дебелина :
Преден панел=6mm
Тежина : Околу 1,5 кг
Листата :
Комплет X1
Гумени влошки X4
Моќ штекер X1
Поддршка на завртката

Основни својства

Број На Модел На:
2205
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ASYPDZSW
Канали:
1
Максимална Моќност По Канал:
101-130W

Тие исто така купуваат со овој производ.