.

.

KAWOO Авто Автомобил Wiper Ленти Возило Вметнете Гумена Лента 14-26 2 парчиња/многу за Хонда Модел на Автомобилскиот Wiper Сечилото Автомобил Додатоци

KAWOO Авто Автомобил Wiper Ленти Возило Вметнете Гумена Лента 14-26 2 парчиња/многу за Хонда Модел на Автомобилскиот

DEN 203.00
DEN 239.04
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


KAWOO Авто Автомобил wiper ленти Возило Вметнете Гумена лента 14"-26" 2 парчиња/многу за Хонда модел на Автомобилскиот wiper сечилото автомобил додатоци
Бренд име : KAWOO
ЦЕЛ КОЛИЧЕСТВО : 2 Парче/Многу
ГОЛЕМИНА : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24" 26"
Забележи : Ако треба 2 парче diffrent големина во ред;ве Молиме забелешка со цел за двете големина.Ви благодариме.
Меѓународни weper големина на :
14"=350 MM 16"=400 MM 18"=450 ММ 19"=475 MM 20"=500 MM
21"=525 MM 22"=550 MM 24"=600 MM 26"=650 MM 28"=700 ММ
Квалитет : ААА Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )

Основни својства

Објектот Должина:
2 pcs 14 inch, 2 pcs 16 inch, 2 pcs 17 inch, 2 pcs 18 inch, 2 pcs 19 inch, 2 pcs 20 inch, 2 pcs 21 inch, 2 pcs 22 inch, 2 pcs 24 inch, 2 pcs 26 inch, Remark 2 size
Име На Модел:
KW-XJ1426-01
Спогодба-Година:
2008,2006,1998,2001,2013,2004,2009,2012,2011,2002,1999,2010,2000,2003,1993,1991,1994,1996,1990,2007,2005,2014,2015,1997,1995,1992
Хонда Модел:
Спогодба
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Висина:
1.4cm
Бренд Име:
KAWOO
Објектот Ширина:
1cm
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Тежина:
65g
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
боја:
Црна

Тие исто така купуваат со овој производ.