.

.

YOTAT Remanufactured мастило кертриџ за HP60 HP60XL Deskjet 4400 F4440 F4480 F4435 4500 F4580 5500 D5560 D110a F2430 ЗАВИСТ 120

YOTAT Remanufactured мастило кертриџ за HP60 HP60XL Deskjet 4400 F4440 F4480 F4435 4500 F4580 5500 D5560 D110a

DEN 560.00
DEN 595.20
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Кертриџ модел : За HP60 XL (CC644 WN) C/M/Y
За користење со : Deskjet 1600 серија За HP Deskjet D1660 Печатач Deskjet 2400 серија За HP Deskjet F2440 Сите-во-Едно Печатач Deskjet 2500 серија За HP Deskjet D2530 Печатач Deskjet 2500 серија За HP Deskjet D2545 Печатач Deskjet 2500 серија За HP Deskjet D2560 Печатач Deskjet 2600 серија За HP Deskjet D2660 Печатач Deskjet 2600 серија За HP Deskjet D2680 Печатач Deskjet 4200 серија За HP Deskjet F4240 Сите-во-Едно Deskjet 4200 серија За HP Deskjet F4280 Сите-во-Едно Печатач Deskjet 4400 Сите-во-Едно Серија За HP Deskjet F4440 Сите-во-Едно Печатач Deskjet 4400 Сите-во-Едно Серија За HP Deskjet F4480 Сите-во-Едно Печатач Deskjet 4400 Сите-во-Едно Серија За HP Deskjet F4435 Сите-во-Едно Печатач Deskjet 4500 Сите-во-Едно серија За HP Deskjet F4580 Сите-во-Едно Печатач Deskjet 5500 серија За HP Deskjet D5560 Печатач За HP Photosmart e-Сите-во-Едно Печатач - D110a За HP ЗАВИСТ 120 e-Сите-во-Едно Печатач За HP Deskjet F2430 Сите-во-Еден Печатач Photosmart 4600 Сите-во-Едно серија За HP Photosmart C4650 Сите-во-Едно Печатач Photosmart 4600 Сите-во-Едно серија За HP Photosmart C4680 Сите-во-Едно Печатач Photosmart 4600 Сите-во-Едно серија За HP Photosmart C4640 Сите-во-Едно Печатач Photosmart 4600 Сите-во-Едно серија За HP Photosmart C4635 Сите-во-Едно Печатач Photosmart 4700 Сите-во-Едно серија За HP Photosmart C4780 Сите-во-Едно Печатач Photosmart 4700 Сите-во-Една серија За HP Photosmart C4795 Сите-во-Едно Печатач Photosmart 4700 Сите-во-Едно серија За HP Photosmart C4750 Сите-во-Едно Печатач Photosmart 4700 Сите-во-Едно серија За HP Photosmart C4740 Сите-во-Едно Печатач Photosmart e-Сите-во-Едно серија За HP Photosmart e-Сите-во-Едно Печатач - D110a
СОДРЖИНА(ML) : C/M/Y-17 ML
Пакет содржина : 1 парчиња за HP60 XL боја Remanufactured мастило кертриџ
*Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

Основни својства

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
за HP60
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
C, M, Y

Тие исто така купуваат со овој производ.