.

.

Новите Природни 8мм Египетскиот Сина Lapis Lazuli Бел Бисер Ѓердани 36

Новите Природни 8мм Египетскиот Сина Lapis Lazuli Бел Бисер Ѓердани 36

DEN 1024.00
DEN 1766.40
-42 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница :
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!
За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање. ве молиме да го прочитате ставка Опис и превозот Опис.
Ние ќе ја испорача стварта На купувачот исплата во рок од 3 работни денови .
Овој објект е превозот од Сингапур Воздухопловната,Превозот Време : 18-30 работни денови(со Исклучок на сабота и во недела и правни празници) за да пристигнете(Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity),Имаат следење на број,
Плаќање :
Јас прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay
Превозот И Ракувањето Со :
EMS,Просек превозот период е 7-10 дена.
Ако изберете EMS, треба да се плати одреден надомест. ЕМС .
товарни е поскапо. Треба да се плати (25 US : ). тоа нормално се зема 8-12 дена.
Штом го исчистите вашиот плаќање, ние ќе брод надвор од објектот во 48 часа. (викенд и holidy не се вклучени.) Превозот и ракувањето со надомест вклучува пакување, складирање и дистрибуција на трошоците, не поштенски само. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.
Политика На Враќање :
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите објект од нас. Ве молиме да ни ме наскоро. Јас ќе се реши за вас во 48 часа. (Целосна наплата или размена е валидна во рок од 15 дена по плаќањето беше потврдено)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе остави positve повратни информации за вас, откако ќе се примени на објект. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.

Основни својства

Главниот Камен Боја:
Бело, Сино
Должина:
90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Железо легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
8мм
Бренд Име:
ZESYEU

Тие исто така купуваат со овој производ.