.

.

1X CE538-60106 Doc Автоматски Фидер ADF Рамен Flex флексибилен Кабел 80см за HP CM1415 M276 M127 M128 M132 M175 M177 M225 M226 M227

1X CE538-60106 Doc Автоматски Фидер ADF Рамен Flex флексибилен Кабел 80см за HP CM1415 M276 M127 M128 M132 M175

DEN 47.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис :
Име на производ : Doc Автоматски Фидер ADF Рамен Flex Кабел
Се користи за : HP CM1415 M1536 M127 M128 M132 M175 M177 M225 M226 M227
ОЕМ код : CE538-60106 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Основни својства

Број На Модел На:
80см 11pin CM1415 M1536 M127 M128 M132 M175 M177 M225 M226 M227
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Автоматско Doc Фидер ADF Рамен Flex Кабел
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
CM1415 M1536 M127 M128 M132 M175 M177 M225 M226 M227
ОЕМ код / Дел Не:
CE538-60106
КОЛИЧИНА:
1pc

Тие исто така купуваат со овој производ.