.

.

Огледало Суета LED Светло DIY Холивуд Стил LED Огледало Светлина со Допир Dimmer и DC12V Моќ Понудата Не вклучува огледало

Огледало Суета LED Светло DIY Холивуд Стил LED Огледало Светлина со Допир Dimmer и DC12V Моќ Понудата Не вклучува

DEN 783.00
DEN 1151.52
-32 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

DIY Холивуд Стил LED Огледало Светлина со Допир Dimmer и DC12 V Напојување Шминка Огледало Суета LED Светло
НАЈДОБРА ШМИНКА ОГЛЕДАЛО СУЕТА СВЕТЛА : Нема потреба да купат скапа LED огледало, во холивудски стил светилки ќе го направат вашиот огледало изгледа фантастично. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓаат со силно лепило 3 M лента Лепенка за секоја сијалица. Само кора и се држи до огледало или на огледало рамки. Cuttable : ПРЕДВОДЕНИ Од Модулот може да се намали.Што се ќе може да се користи како многу како светла сакате, од 1 до 20 или повеќе, да се вклопи во било која големина на огледала. БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : огледало светилки се 12 Vdc оперативен, со 100-240 V моќ адаптер ѕиден приклучок, тоа е многу безбедно да се користи. Затемнување LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : LED Светла со Допир dimmer switch за уште повеќе заштеда на енергија. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : AC100-240 V (ЕУ/САД Приклучок за избор) Операција Напон : DC12 V Моќ Потрошувачка : Max 16 W Извор на Светлина : LED Dimmable : Да светла Боја : Кул бело CRI : >80 ВНИМАНИЕ : Водоотпорен го оценувате IP65,Тоа не е предложено да се користи оваа осветлување комплет во влажни бања. Тешки пареа може да имаат шанса да ја оштети светилки.

Основни својства

боја:
НИ Plug 110V, ЕУ Plug 220V
Тип На Објект:
Биро Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
База Тип:
Оптоварување
Сенка Тип:
ABS
Број На Модел На:
DIY Огледало Светлина 3Z
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
DIY Dimmable Светлина
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Стил:
Новина
Материјал:
PP/Пластика
Извор На Енергија:
DC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
Gleco
Напон:
12V
Е dimmable:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.