.

.

2018 Пролет и есен Жените Долго Trech Грб Со Појас Дама Домот Двојно Гради Тенок Outwear Windbreaker casaco feminino

2018 Пролет и есен Жените Долго Trech Грб Со Појас Дама Домот Двојно Гради Тенок Outwear Windbreaker casaco feminino

DEN 1441.00
DEN 2059.20
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи XS 36 14.17 82 32.28 84 33.07 57.5 22.64 S 37 14.57 86 33.86 85 33.46 58 22.83 M 38 14.96 90 35.43 86.5 34.06 58 22.83 L 39 15.35 94 37.01 86.5 34.06 59 23.23 XL 40 15.75 98 38.58 87 34.25 60 23.62 XXL 41 16.14 и делови 102 40.16 87 34.25 61 24.02 3 XL 42 16.53 106 41.73 88 34.65 61 24.02 4 XL 43 16.93 110 43.31 88 34.65 62 24.41 5 XL 43.5 17.13 114 44.88 88.5 34.84 62 24.41 6 XL 44 17.32 118 46.46 89 35.04 63 24.80 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Epaulet,Џебови,Прилагодлив Половината
Тип:
Тенок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
zeongro
Број На Модел На:
TB1896
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Тие исто така купуваат со овој производ.