.

.

Black & White Mini DisplayPort на HDMI машки да се Женски 1.4 HDTV hdmi Адаптер Мини ДП Display Port Поддршка Аудио & 3D & 4K 2К 60hz

Black & White Mini DisplayPort на HDMI машки да се Женски 1.4 HDTV hdmi Адаптер Мини ДП Display Port Поддршка

DEN 360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Black & White Mini Display Port на HDMI машки да се Женски 1.4 HDTV hdmi Адаптер Мини ДП Display Port Поддршка Аудио & 3 D & 4 K 2К 60hz
Поддршка Мини Display Port 1.1 на текст и HDMI1.4 излез.
Поддршка HDMI 1.4 со 3 D
Поддршка HDMI највисок видео резолуција 1080p или 4k2k 60hz.
Поддршка HDMI 10 Gbps по канал пропусен опсег.
Поддршка HDMI 12bit по канал (36bit сите канал) длабоко боја.
Напојува од Mini Display Port извор

Основни својства

Должина:
Adapter
Тип:
ДП/Мини ДП Кабли
Конектор A:
Mini Displayport(Мини ДП)
Бренд Име:
CY
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Машко-Женски
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
ДП-109
Примена:
Компјутер,Телевизор
Пакет:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.