.

.

Времетраење Моќ Мини Читање ноќ Светилки 700mAh Батеријата Виткање Батерија 18 Led диоди Dimmable Табела Светилки Студентите подарок

Времетраење Моќ Мини Читање ноќ Светилки 700mAh Батеријата Виткање Батерија 18 Led диоди Dimmable Табела Светилки

DEN 615.00
DEN 890.88
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Подолг живот на батеријата, повеќе од 500 циклуси на полнење и празнење употреба.
Табела светилка и ноќ светлина функција по желба. Service : Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме слободно да контакт тупаница пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.
Ако треба да ја одредите логистика, ве молиме имајте во предвид дека.98 /100000015 ДОЛАРИ, 15.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 работни дена.32 /100000015
led полнење на децата око нега мала маса светилка на студентите да научат да читаат ученичкиот дом биро биро светилка
LED око за заштита светилка карактеристики на Производот :
Изгледот на овој производ е роман, светилка може да биде укината и може да биде за 90 степени слободно да ја прилагодите, кој е лесен и флексибилен. Враќање : 1.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT .Швајцарскиот Пост и Post NL зема 10-30 работни дена пристигна нормално ,некои coutries ќе трае повеќе денови.Во многу случаи, ние ќе брод подобро превозот пост ( Кина пост /Швајцарската Пост / Post NL ) во зависност од земјата. Превозот : 1. и јас може да бидете сигурни дека ќе го добиете тоа наскоро .3 W
Тело Материјал : ПВЦ
Боја : Сина/ Портокал
Време на полнење : 12 часа
Користење време : 3-16 часа
Капацитетот на батеријата : 700m Ah
Големина на : 6*12*23.
Користење на 18 енергијата, висока осветленост, долг живот ЛЕР.3 W
Спецификација :
Извор на светлина моќ : 18 светилка монистра
Напон : AC 90 V ~ 240 V 50 / 60 Hz
Моќност : 1.
Овој производ е изградена-во долг живот, одржување слободни, капацитет на 700m Ah батерија.5 W
Извор на светлина моќ : 1.Ве молиме контактирајте со нас ако таму е во ред моделот или недостасува дел.Клиенти ќе ја преземе контролата на сопствени даночни и да се врати такси.Целосна наплата ќе бидат направени, ако не добиле вашите производи по 60 работни дена,но ако се уште треба производи ние би можел повторно да го испратам до тебе.но се врати такси се ваша одговорност.
Притиснете го прекинувачот за да ја одберете светилка или ноќ светлина.Кина Пост Mail зема 20-35 работни дена пристигна нормално ,некои coutries ќе трае повеќе денови. Ние ќе направиме се надвор најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
ДОЛАРИ 23.Ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање Ако не можете да проверите веднаш.5 cm
LED око за заштита светилка за употреба :
Кога полнењето, масата на AC приклучокот целосно го лансираше директно во AC90 ~ 240 V моќ штекер, соодветните полнење индикатор светлото, што укажува дека светилка е во состојба на полнење, кога 220 V целосно наполнета околу 12 часа.Вие би можеле да се вратат на производи назад кон нас, ако не ви се допаѓа.Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.67 /100000015 ДОЛАРИ 22. Плаќање : 1.
Кога целосно наполнета, најдолго светилка користите време може да биде до 3 часа, ноќ светлина, може да се користи за околу 16 часа.

Основни својства

Тип На Објект:
Биро Светилки
Материјал:
PP/Пластика
сертификација:
CE,RoHS,CCC
База Тип:
B22
Карактеристики:
Биро Светилки
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
YJBCo
Е dimmable:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Број На Модел На:
LED-114
Стил:
Новина
Гаранција:
2
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Тип:
ABS
Напон:
90v-240v 50/60hz
моќност:
AC 90V ~ 240V 50 / 60Hz
Капацитетот На Батеријата:
700mAh
светилка:
18 LED Биро Табела Светилки
табела светилка:
Учениците За Читање Маса Светилка
кат светилка:
Led светилки
Биро светилка:
Led Светилка Канцеларија Биро Во Спална Соба Светилки

Тие исто така купуваат со овој производ.