.

.

Слободен брод 6PK 1/2 W X 13' L бела DYMO LT 91200 91201 91202 91203 91204 91205 Letratag етикета лента DYMO пластични етикета печатач

Слободен брод 6PK 1/2 W X 13' L бела DYMO LT 91200 91201 91202 91203 91204 91205 Letratag етикета лента DYMO

DEN 1248.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Слободен брод 6 PK 1/2" W X 13' L бела DYMO LT 91200 91201 91202 91203 91204 91205 Letratag етикета лента DYMO пластични етикета печатач
Ова многу содржи 6 PCS 12mm црно на бело(на хартија) , Црно на бело ( пластични ) , црно на жолта(пластични) , Црно на црвено(Пластика) и Црна боја, на зелена(Пластика) Црно на сина(Пластични) компатибилен dymo letratag лента.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен DYMO letratag Етикета Ленти 91200, 91201, 91202, 91203, 91204, 91205 Бренд PT Модел 91200, 91201, 91202, 91203, 91204, 91205 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја Црно на Бело/ жолта/ црвена/ зелена / сина Големина 12mm x 4m 1/2" W X 13' L Useage 100% Компатибилен за сите DYMO letratag labelers гаранција Функција
Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 10pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Основни својства

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
91201
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента
Компатибилен Бренд:
Dymo
боја:
Црно на Бело
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
DYMO LetraTag Лента

Тие исто така купуваат со овој производ.