.

.

2 парчиња M20 Тема Прилагодливи Нога Чаши Засилен Најлон База 100mm Дијаметар Артикулирани Нозе 100/120/150mm Должина Израмнување Нога

2 парчиња M20 Тема Прилагодливи Нога Чаши Засилен Најлон База 100mm Дијаметар Артикулирани Нозе 100/120/150mm

DEN 1094.00
DEN 1287.36
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2 парчиња M20 Тема Прилагодливи Нога Чаши Засилен Најлон База 100mm Дијаметар Артикулирани Нозе 100/120/150mm Должина Израмнување Нога Спецификација Име на Производ Прилагодливи Нога Купот на Тема Големина M20x100/M20x120/M20x150mm База Кол.(appr.) 100mm Материјал
Засилен Најлон База
Железо Поцинкуван Завртка Пакет 2 парчиња/многу
Забелешка : Тема должина/Вкупно Висина дозволената толеранција од ±10мм

Ако ви требаат повеќе други големина Прилагодливи Нога Чаши,ве молиме кликнете на правото големина како следното :
Прилагодливи Нога Првенство


Основни својства

Големина:
M20x100mm, M20x120mm, M20x150mm
Тип:
Мебел Рициново
Број На Модел На:
D100,M20
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
Име:
Прилагодливи Нога Првенство
База Дијаметар:
100mm база
Материјал:
Засилен Најлон База,Железо Поцинкуван Завртка
DIY Материјали:
Металугрија
тема големина:
m20 нишка
тема должина:
100/120/150mm
Пакет:
2 парчиња Израмнување Нога

Тие исто така купуваат со овој производ.