.

.

Forsining Луксузен Сребрен Брановидни Мода Серија Мажите Часовници Врвот Бренд На Луксузни Автоматско Дијамант Дизајнер Машки Зглоб Види На Часовникот

Forsining Луксузен Сребрен Брановидни Мода Серија Мажите Часовници Врвот Бренд На Луксузни Автоматско Дијамант

DEN 911.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис : - Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. - Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - Не ' рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (приближно) : - Дијаметар : 4.0 cm - Дебелина : 1.4 см - Должина на watch бенд : 24.0 см - Бенд ширина : 2.0 cm - Движење : Авто-ликвидација Механички - Види бенд : Вистинска кожа за на рака - Види случај : Нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1* GMT Картон Подарок Кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.

Основни својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
40mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
24.0 cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
14mm
Број На Модел На:
GMT903-2

Тие исто така купуваат со овој производ.