.

.

100pcs/многу Жолта Пластична Капа Шапка G62 за 6*6mm Тактилни Притисни Копче за Префрлање Капак Покрие Бесплатен Превозот

100pcs/многу Жолта Пластична Капа Шапка G62 за 6*6mm Тактилни Притисни Копче за Префрлање Капак Покрие Бесплатен

DEN 64.32

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пакет Вклучуваат : 100pcs Копчето Switch Капа (Не вклучува хируршка постапка)
Се применуваат за : 6*6mm Тактилни Push Копчето Префрлате
Големина : ве Молиме погледнете ги сликите
Боја : Жолта (имам Црвено Црна, Сина, Бела Зелена Сива во мојата продавница!)

Основни својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Вклучете Капак
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
LOSUYINE
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Број На Модел На:
6*6mm
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.