.

.

10PCS Црвено Печурки Слика Декоративни Мини Самовила Градина Цртан филм Изградба на Статуа Jardin Минијатурни Мов Украси Смола Занает

10PCS Црвено Печурки Слика Декоративни Мини Самовила Градина Цртан филм Изградба на Статуа Jardin Минијатурни

DEN 14.00
DEN 27.84
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Тоа изградено самовила светот за вас и ќе работи и во сад мини градина или во терариум.
Симпатична и мини украси со реална форма и парична казна изработка, од суштинско значење за микро пејзаж DIY уредување.
Реална форма, парична казна изработка е од суштинско значење микро пејзаж DIY пејсажи!
Погоден со мали декоративни градинарството. Мини, рака-насликани, секоја боја ќе биде малку поинаков.
Големина : за 2cm
Материјал : Висок Квалитет Смола Пена
Пакет се вклучени :
10 X Минијатури

Основни својства

Бренд Име:
Ladyhouse
Материјал:
Растителните Влакна
Стил:
Пастирски
Тема:
Растенијата

Тие исто така купуваат со овој производ.