.

.

Специјални автомобили багажникот душеци за Тојота Venza FJ Cruiser Сиена Тундра Sequoia Yaris Highlander водоотпорен трајни товар подигање теписи

Специјални автомобили багажникот душеци за Тојота Venza FJ Cruiser Сиена Тундра Sequoia Yaris Highlander водоотпорен

DEN 3409.00
DEN 3830.40
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

modname=ckeditor
Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме

Основни својства

Боја Име:
Црна, Црвена, Портокалова, вино црвено, Беж, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Тојота Модел:
Тундра
Тундра-Година:
2014,2013,2011,2007,2009,2015,2008,2012,2010
Објектот Ширина:
48
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци за Тојота
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Должина:
57
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
27
Објектот Тежина:
1.6kgs
Патосници Тип:
Мат Кожа
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Име На Модел:
1216TYO
Текстурата на материјалот:
TPE+XPE+ antiskid материјал
Обликот:
Обичните

Тие исто така купуваат со овој производ.