.

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 5 6 7 8 9 10 11 12 Камен : Роза Виножито Топаз Pls За�

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 7.5 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок

1241711971257125Амајлија Пагански е Talisman Прстени Словенски Папрат Цвет Прстен Kolovrat Ѕвезда од Русија Talisman Прсте

Ве молиме прочитајте таквите детали внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамош�

Новодојдени 10 боја DIY модна прилепува Накит 18mm snap копчето прилагодливи Водат Силикони прилепува прстен

ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireна

ПРОИЗВОДСТВО ОПИС Бренд : SINZRY Главниот Камен : НИКОЈ Површината Големина : 1012mm Дизајн : мулти слој прстен

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : Големина : 6cmБелег : 999 златоBei Луо чиПревозот*Ние

00 Да Posti Финска Економија(RU и од СТРАНА) 1545 работни дена Да во Кина e Packet (САД) 1025 работни дена >=$7.00 Да DHL / EMS

Опис : Точка Име : Мажите Ѕвони , Ѕвони Големина : 6#,8#, големина 7 Внатрешен дијаметар = 17mm големина 9 Внатре�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се емејл нашата услуга специјалис�

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел ед�

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ви благодариме!Qingtian НакитУживајте во ва�

Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор...

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое мо

Објектот # : KJ0794 huangЦентар Камен Тип : TRANSGEMS Вистински Лабораторија Одгледува MoissaniteЦентар Камен Облик : Кр

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување!Ако имате посебни барања, ве

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакетк�

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит�

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во е�

Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистинска зелена аметист Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterli

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакетк�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HUTANG КАМЕЊА, НАКИТHUTANG Круша 14x10mm Природни Црна Гранат Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен ск

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3..

ФАБРИКАТА НА ПРОДАЖБАМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Антички Сребрен, Антички БронзаОбјект : Прилагодлив �

т тој големината на отворање на прстенот може да биде малку прилагодениПакетНакит ќе дојде со подарок к

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Peridot Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silv

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират�

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират�

2 em;lineheight : 1.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.сад : пред.логото{float : left;балас

Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да н

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена За било која причина не сте за�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе�

Природни Starlight црна sapphire гем Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот Пупки ж�

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 30мм*20mm5sets / многу можете да добиете не заврши производи...

Големина е околу 1.89*1.99 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена(

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел ед�

Метал:Фунта Сребро 925 Печат:925 Вкупно Грам Тежина:1.7 g Прстен Големина:8 Поставување:Отвори Поставув�