.

.

Бесплатен превозот 50pcs BSP742R BSP742T 742 СОП-8 IC

Бесплатен превозот 50pcs BSP742R BSP742T 742 СОП-8 IC

DEN 1180.80

Од стоката
Достапно е за нарачката


- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи. Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА 'S :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл. Ние брод во светот.
Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл. Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст. Испорака проценки се во работни дена и не се вклучени викенди и празници. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура. Ние брод во светот.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.

Основни својства

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
MICROFLYING
Број На Модел На:
BSP742T
MicroSoft Модел:
Kinect
is_customized:
YES
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Тие исто така купуваат со овој производ.