.

.

AC Адаптер Батерија Полнач За Samsung ATIV Smart PC XE500T1C-A01NL ATIV Smart PC 500T 12V 3.33 НА 40W Лаптоп Напојување

AC Адаптер Батерија Полнач За Samsung ATIV Smart PC XE500T1C-A01NL ATIV Smart PC 500T 12V 3.33 НА 40W Лаптоп

DEN 684.00
DEN 719.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


AC Адаптер Батерија Полнач За Samsung ATIV Smart PC XE500 T1 C-A01 NL ATIV Smart PC 500 T 12 V 3.33 НА 40 W Лаптоп Напојување
1. Технички Спецификации :
1) Влез : 100 до 240 V AC,1.0-0.6 А, 50 до 60 Hz (во светот употреба)
2) Излез : DC12 V3.33 A
3) моќност : 40 W
4)Конектор : 3.0 mm*1.0 mm
Пакетот Вклучува : 1pcs Ac Адаптер За samsung 12v 3.33 а + 1 ЕУ Приклучок
2. Заштита
1)во текот напон заштита : 120%мин
2)во текот тековната заштита : 120%мин
3)во текот вчитај заштита hiccp режим,авто-обнова
4)Кратки-коло заштита : automatic recovery
5)Оптоварување регулатива : ±5%
3. На животната средина барање
1)оперативни температура : 0-40
2)температура на чување : -20-85
3)операта тинг релативната влажност : 595%RH
4) да Издржи напон : AC 3,000 V (минимум), 5m A (максимум)
5)Изолација отпор : DC 500 V 100 MΩ (минимум)
4.Compaq Дел број :
Samsung A12-040 N1 A АД-4012 NHF BA44-00286 A АА-PA3 N40 W
Samsung A040 R038 L АА-PA3 N40 W/НИ АА-PA3 N40 W/велика БРИТАНИЈА АА-PA3 N40 W/E
5.Одговара модели :
Samsung ATIV Smart PC Pro 700 T (700 T1 C) само 11,6-Инчи
Samsung XE700 T1 C-A01 CN XE700 T1 C-A01 XE700 T1 C-A01 US
XE700 T1 C-A01 UK XE700 T1 C-A02 XE700 T1 C-A02 AU XE700 T1 C-A02 US
XE700 T1 C-A01 UK XE700 T1 C-A02 UK XE700 T1 C-A03 UK XE700 T1 C-A04 UK
XE700 T1 C-A03 US XE700 T1 C-A04 US XE700 T1 C-A01 CA XE700 T1 C-A02 CA
Samsung Samsung ATIV Smart PC 500 T (500 T1 C) (Samsung Таблет Компјутери)
Samsung Серија 5 XE500 T1 C ATIV Smart PC 500 T Чеша
Samsung ATIV Smart PC
XE500 T1 C XE500 T1 C-A01 US XE500 T1 C-A01 AU XE500 T1 C-A01 FR
XE500 T1 C-A01 NL XE500 T1 C-A01 US XE500 T1 C-A02 UK XE500 T1 C-A04 US
XE500 T1 C-A01 CN XE500 T1 C-A01 CA XE500 T1 C-A02 CA XE500 T1 C-HA1 CA
XE500 T1 C-A01 AU XE500 T1 C-A01 CA XE500 T1 C-A02 CA XE500 T1 C-HA1 CA
Samsung Chromebook (Wi-Fi, Само 11,6-Инчен),Samsung Chromebook (3 G, само 11,6-Инчи)
Samsung Chromebook XE303 C12-A01 US XE303 C12-H01 US XE303 C12-H01 UK
Samsung XE303 C12-A01 UK E303 C12-A01 XE303 C12-A01 AU XE303 C12-A01 CA
Забелешка Тука :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална ac адаптер 's излезниот напон, струја и конекторот е големина е accordant со овој ac адаптер пред ставање ред.

Основни својства

Излезниот Напон:
12v
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AC Адаптер Батерија Полнач За Samsung 12V 3.33 НА
Бренд Име:
Geris Моќ
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Приклучок Тип:
EU
Излезна Струја:
3.33 на
Боја:
Црна
На текст:
100-240V
Излез:
12V 3.33 НА
моќност:
40W
Совет Големина :
3.0 mm*1.0 mm
Компатибилен со:
AC Адаптер Батерија Полнач За Samsung 12V 3.33 НА

Тие исто така купуваат со овој производ.