.

.

Најдобри Мајкл Џексон Уметност 02 Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Големина 18X22cm Складирање Кеси

Најдобри Мајкл Џексон Уметност 02 Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси

DEN 221.00
DEN 240.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Најдобри Мајкл Џексон Уметност 02 Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Големина 18 X22cm Складирање Кеси
Детали За Производот
Материјал : Сатен
Тип : складирање кеси,drawstring торба
Боја : Како на сликата шоу
Надворешноста : Отворена Џеб
Големина : 18 X22cm
Функција : Еко-Пријателски
Опис На Производот
1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи
3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставен 1.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата. (Се должи на компјутерски монитори и осветлување причини, не може да биде малку боја, се надевам дека може да се разбере) 2.Превозот 1). Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда 2).Превозот начин е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално породување timen е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. Ако сте руски купувачот, ве молиме наведете вашето име и презиме. Поради промени во логистика политика, ние треба вашата full name за да се осигура дека може да ја прими стоката. 3.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки. 4.повратни информации Ако не ја прими стоката на време, или ако имате било незадоволство со производи што ги примате, ве молиме контактирајте со нас пред да го оставите вашиот коментар или да се донесе некој спор. Ние ќе ви даде задоволително решение.
Зборови за пребарување : Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање

Основни својства

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
shunqian
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
18X22cm
Употреба:
Биро
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
150ml
Форма:
Торба За Компресија Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Дебелина:
8 жица
Производот:
Drawstring Кеси
Спецификација:
18X22cm
is_customized:
yes,it is
боја:
Како се покаже слика
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тип:
Складирање Кеси
Големина:
18x22cm
Материјал:
Материјал
Производот:
Drawstring Кеси
Зборови За Пребарување:
Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање
Шема:
Мајкл Џексон Уметност 02
Стил:
Ѕвезда

Тие исто така купуваат со овој производ.