.

.

729 Супер FX ( Големи Пори / Мек Сунѓер) Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума

729 Супер FX ( Големи Пори / Мек Сунѓер) Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума

DEN 479.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Супер FX Pips-во Тенис на Маса Гума со Големи Пори / Мек Сунѓер Таа има создадено на Кинески coherency сет на гума почетокот. Со стандард заб зрно структура. Нејзините coherency е супер силни и издржливи. Тоа предизвикува висок корне јамка за да се топчето и се вртат во највисоко ниво, и го прави совршена комбинација на спин и брзина со голема брзина предности на флексибилни сунѓер. Опремени се игра : Јамка Брзина : 9 Спин : 10 Контрола : 11 Напред : 9 Сунѓерот : Супер Меки, Големи Пори Сунѓерот боја : Црвено гумени со Црвена сунѓер, Црна гума со Сини сунѓер. Сунѓерот дебелина : 2.0 mm/ 1.5 mm/ 1.0 mm ве Молиме осигурете се да ја пораката сунѓерот дебелина што треба да мене кога купувате ! инаку, јас ќе одлучи сунѓерот дебелина и испрати наскоро ! Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер. Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот. Откако ќе го потврдите вашето барање можете да ги купите, но ве молиме осигурете се да ја пораката на вашето барање за мене кога купувате, ви благодариме! Бидејќи нашите акции се менува секоја минута, ако има било какви прашања, јас ќе ве контактираме пред превозот.

Основни својства

Број На Модел На:
729FX (Големи Пори / Мек Сунѓер)
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Мозолчиња Во
Бренд Име:
729
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Продавница број:
FD0004041
Сунѓерот Дебелина:
2.0 mm/ 1.5 mm/ 1.0 mm

Тие исто така купуваат со овој производ.