.

.

Myslc СТП Кожа покрие случај за TrekStor SurfTab xintron јас 10.1 Фан Издание/Ventos/wintron 10.1 инчен Универзална Таблета

Myslc СТП Кожа покрие случај за TrekStor SurfTab xintron јас 10.1 Фан Издание/Ventos/wintron 10.1 инчен Универзална

DEN 430.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да го прифати производ големина разлика,ние ве советуваме да не го купите,благодарение Случај големина : 27.1*19*2cm,погоден со таблет Ширина max 18cm Должина : max 27cm Пред да го поставите цел,pls потврдете го вашиот таблет димензија мора во оваа област :
Должина : 250-270mm,ширина : 140-180mm,дебелина : 8-13mm,или во овој случај не ќе одговара за вашиот таблет

Основни својства

Стил:
Моден
Материјал:
PU
Ширина:
19cm
Пакет:
No
Модел Компатибилност:
универзална 10.1 инчен таблет
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
27.1cm
Број На Модел На:
универзална 10.1 инчен таблет
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Компатибилен Бренд:
универзална 10.1 инчен таблет

Тие исто така купуваат со овој производ.