.

.

CARTAILOR Луксузен Автомобил Седиште Опфаќа Автомобили за Субару Наследство 2006 2008 2010 Места Заштитник СТП Кожа & Ткаенина Авто Седиште Покрие Сет

CARTAILOR Луксузен Автомобил Седиште Опфаќа Автомобили за Субару Наследство 2006 2008 2010 Места Заштитник СТП

DEN 14394.00
DEN 28224.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
СТП Кожа & Ткаенина столче Покрие Поставите т бесплатен превозот од EMS, како и обично .
Материјал : Делукс Мраз Свила Ткаенини + СТП Кожа & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено.
Бруто Тежина : 5.50 килограми/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : Постојат 6 модел ( # 1- # 6 )одговара за Субару Наследство 2004-2016 година автомобил места.
Ве молиме изберете една која е иста како и вашата внатрешна места.
И тогаш ни остави порака додека ќе се одржи редот. Однапред ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме да се избере една која е иста како и вашата верзија.
Ни остави порака додека местото на ред, благодарам.
# 1 Одговара за Субару Наследство 2010-2016 Година Верзија
# 2 се Вклопуваат за Субару Наследство 2007-2009 Година Верзија
# 3 Одговара за Субару Наследство Вагон 2006-2008 Година Верзија
# 4 Одговара за Субару Наследство 2004-2006 Година Верзија
# 5 Одговара за Субару Наследство 2016 Година Верзија
# 6 Одговара за Субару Наследство 2016 Година Верзија
Ве молиме изберете една која е ист стил како вашата верзија, ни Остави порака додека местото на ред, благодарам.
Висина на квалитетот на три слоеви композитни материјали
Висина на квалитетот на СТП кожа+Мраз свила ткаенини & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
Примерокот покаже(само прикаже производи)

Основни својства

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Mfg Серија Број:
целосна покриеност столче маска
Објектот Ширина:
60cm
Специјални Функции:
чувајте ги вашите седиште чисти
Материјал Тип:
PU
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.50kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Име:
целосен сет заврши седиште опфаќа&поддржува
Објектот нема:
JK-616
боја:
7 боја како на сликата
Специјални Функции:
Направи внатрешната седиште повеќе убави и Автомобил за заштита на седиште
Главната материјал:
СТП Кожа & Мраз Свила Ткаенини
погоден:
Четири сезона покрие седиште
Функција:
столче покрие стп кожа
feature1:
кориснички седишта за во автомобил
feature2:
мраз свила ткаенини столче заштитник
Автомобил Направи:
Одговара За Субару Наследство 2004-2016 година

Тие исто така купуваат со овој производ.